Doprava a platby

Dopravci

  • Česká pošta – balík na poštu 99 Kč

  • Česká pošta – balík do ruky 125 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a balného.

Osobní odběr bez poplatků je možný na prodejně Dogtown, Letenské náměstí 1, Praha 7, 170 00, v čase předem domluveném (buď emailem, nebo telefonicky). Pokud chcete zboží zaplatit na prodejně při jeho převzetí, musíte tak učinit do 48 hodin od uskutečnění objednávky, pouze po tuto dobu je možné Vám zboží rezervovat. Děkujeme za pochopení.

Objednáte-li zboží nad 3000 Kč, nebude Vám účtováno poštovné a balné!

Expedice a termín dodání

Zboží je expedováno do druhého pracovního dne po potvrzení převzetí Vaší objednávky.

  • Česká pošta - Česká pošta doručí balík na Vámi uvedenou adresu. Nebudete-li zastiženi, bude balíček uložen 7 dní na Vaší poště. Doručovatel Vás bude předem informovat o předpokládaném termínu doručení buď telefonicky, nebo emailem dle poskytnutého kontaktu.
  • Česká pošta – balík do ruky - Doručení zpravidla do druhého pracovního dne od převzetí zboží. Než k Vám přijede dodávka, bude Vás řidič kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vás informoval o termínu dodání zásilky. Standardní čas doručení je 8-18 hodin každý všední den. Není-li zásilka na první pokus doručitelná, zanechá Česká pošta na uvedené adrese písemnou zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ještě následující pracovní den. Pokud je i tento pokus neúspěšný, má příjemce možnost se do 7 pracovních dnů na podkladě zanechaného písemného oznámení telefonicky dohodnout s Českou poštou o konečném předání zásilky. Po uplynutí této lhůty se zásilka vrací zpět k nám a příjemci je zaslána faktura na úhradu poštovného.


Platby

Naše společnost nabízí několik způsobů uhrazení Vaší objednávky:

  • Dobírkou při převzetí zásilky na České poště (případně u řidiče České pošty – pouze hotově)
  • Platební kartou online přes zabezpečený server GP Webpay na našich stránkách
  • Hotově či platební kartou u nás v prodejně Dogtown